ZAMĚSTNÁNÍ

I ve firemní restauraci se dá vařit poctivé jídlo! Jsou pro vás důležité stejné hodnoty jako pro nás a máte zájem u toho být s námi? Chcete mít standartní zaměstnanecké výhody jako je 8,5h pracovní doba, skutečná dovolená a možnost profesního rozvoje? kontaktujte nás na: vitezslav.sedlak@cookforlife.cz
Sháníme všechny gastronomické i zákaznicky orientované pozice, především však:
job_offer
Pokladní
Jedná se o práci na pokladně a výpomoc při výdeji obědů. Požadujeme spolehlivost a samostatnost, dbáme na vstřícný přístup k našim hostům. Nabízíme atraktivní pracovní dobu: po-pá, ranní/ odpolední směna, 42,5h týdně, dovolená 4 týdny, strava, nápoje a uniforma zdarma, karierní růst. Používáme moderní kasovní systém SEPTIM, na který vás rádi zaškolíme.
job_offer
Pomocné práce
Do kolektivu Cook for life sháníme nové kolegy na pozice pomocné síly na nádobí, čištění zeleniny, výdejčí kuchaře na zkrácený úvazek a výpomoc na pokladně v době obědů. Pozice je vhodná také pro důchodce či maminky na mateřské. Požadujeme spolehlivost a samostatnost, dbáme na vstřícný přístup k našim hostům. Nabízíme 4 týdny dovolené, práci v dobrém kolektivu, flexibilní pracovní dobu v případě zkráceného úvazku, obědy, nápoje a uniforma zdarma.
job_offer
Kuchař
Do našich firemních restaurací Cook for life hledáme nové kolegy/ně do kuchařského týmu. Požadujeme spolehlivost a samostatnost, dbáme na vstřícný přístup k našim hostům. Nabízíme čtyři týdny „skutečné“ dovolené, práci v nové kuchyni na moderních technologiích, možnost karierního růstu.